החברה לחקר טיפול ומניעה של טרשת עורקים

חברי ועד של החברה לחקר מניעה וטיפול בטרשת העורקים

חברי ועד החל מאוקטובר 2018
החברה לחקר מניעה וטיפול בטרשת העורקים

שם מלא

 

תפקיד

מקצוע

כתובת בעבודה

email

דורסט רונן

Durst Ronen M.D.

יו"ר

קרדיולוג

מחלקת קרדיולוגיה בי"ח הדסה עין כרם ירושלים

durst@hadassah.org.il

קמרי יהודה

Henkin Yaakov M.D.

מזכיר

רופא פנימי חוקר

מרכז הליפידים ע"ש ברוך שטרסבורגר ז"ל המרכז הרפואי שיבא תל השומר 5265601

Yehuda.Kamari@sheba.health.gov.il

גביש דב

Dov Gavish, M.D.

גזבר

רופא פנימי

מנהל מחלקת פנימית א' בית חולים וולפסון הלוחמים 62 חולון 58100

gavish@wolfson.health.gov.il;
dovg@post.tau.ac.il

פורמן ביאנקה

Fuhrman Bianca, Ph.D

יו"ר הסקציה המדעית

חוקרת

גימלאית, מעבדה לחקר ליפידים, מרכז רפואי רמב"ם חיפה 31096

fuhrman@technion.ac.il

אופיר אביזוהר

Avi-zohar Ophir M.D.

חבר ועד

רופא פנימי, קרדיולוג

הקריה הרפואית לבריאות האדם, מרכז רפואי רמב"ם ת.ד. 9602 חיפה 31096

o_avizohar@rambam.health.gov.il

הנקין יעקב

Henkin Yaakov M.D.

חבר ועד

רופא משפחה, פנימי, קרדיולוג

המערך הקרדיולוגי ת.ד. 151 מרכז רפואי סורוקה באר שבע 84101

yaakovh@bgu.ac.il

יצחקוב אלנה

Izhakov Elena, M.D

חברת ועד

אנדוקרינולוגית רופאה  פנימית

מכון לאנדוקרינולוגיה, מטבוליזם ויתר לחץ דם
מרכז רפואי תל אביב ע"ש סוראסקי ( בית חולים איכילוב)

izkhakov@gmail.com;
elenaiz@tlvmc.gov.il

כהן חופית

Cohen Hofit, M.D

חברת ועד

אנדוקרינולוגית רופאה  פנימית

מנהלת מרפאה במרכז ליפידים ע"ש ברוך שטרסבורגר ז"ל המרכז הרפואי שיבא תל השומר

hofitcohen@gmail.com;
hofit.cohen@sheba.health.gov.il

צפת דנה

zafrir Barak M.D.

חברת ועד

קרדיולוגית

מערך הלב הדסה עין כרם ת.ד.12000 ירושלים 91120

donnaz@hadassah.org.il

שכטר מיכאל

Shechter Michael, M.D

חבר ועד

קרדיולוג

מרכז הלב ע"ש לבייב, היחידה למחקרים קליניים, בית חולים תל השומר מרכז רפואי שיבא 52621

Michael.Shechter@sheba.health.gov.il
shechtes@netvision.net.il

צפריר ברק

zafrir Barak M.D

יו"ר ועד
ביקורת

קרדיולוג

מחלקה קרדיולוגית בית חולים הכרמל רחוב מיכל 7 חיפה

barakzmd@gmail.com

חוסיין אוסאמה

Hussein Osamah M.D

חבר ועד ביקורת

רופא פנימי

מנהל מחלקת פנימית א' בית חולים רבקה זיו צפת

osama.h@ziv.health.gov.il

 

אתר החברה נתמך ע"י:

דף הבית | מי אנחנו | חברי ועד | הצטרפות לחברה | צור קשר |  מידע לחברי החברה |  חיפוש פרטי חבר |  עדכון פרטים אישיים |  ג'ורנאל קלאב און-ליין |  EPOCRATES | לוח מפגשים וכנסים | סיקור מפגשים וכנסים | הודעות הועד | מאמרים וסקירות | עיתונים מקצועיים | הצגות מקרים לדיון | הנחיות אבחון וטיפול | תקנון